var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

Повернення в Україну з тваринами

21.06.2022
Повернення в Україну з тваринами

В'їзд в Україну з тваринами спрощено. Що потрібно знати?!
Багато українців, які виїхали через війну за кордон разом зі своїми улюбленцями, зіштовхнулися з тим, що повернення може бути складнішим, ніж виїзд. Щоб уникнути труднощів, рекомендуємо заздалегідь ознайомитись зі списком актуальних правил.

Для в'їзду з твариною на кордоні потрібно надати три документи:
1. міжнародний ветпаспорт або сертифікат про те, що тварина здорова; 2. відмітка у ветпаспорті про вакцинацію від сказу; 3. сертифікат про чипування.

У багатьох країнах ЄС ветклініки безкоштовно вакцинують та чипують тварин громадян України. 
Хочемо нагадати, що українці, які виїхали до Європи з тваринами, зобов'язані поставити домашнього улюбленця на облік у ветклініці за місцем свого перебування.