var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

Список країн для подорожі українцям

26.02.2021
Список країн для подорожі українцям
Єгипет
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). 
Крайній випадок – тест по прильоту в аеропорту Єгипту 30 $, але не радимо – є шанс потрапити у карантин і відпочивати у номері.
 
Туреччина
Для в'їзду на территорію країни до кінця лютого, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту (оригінал або можна в електронному вигляді)
З березня поступове послабшання карантинних вимог, очікуємо на відміну тестування.
 
Кіпр
Анонсоване відкриття з березня 2021 р.
Тож, країни поділено за рівнем безпеки!
У березні:  
- зелені (безкоштовні тести по прильоту) 
- помаранчеві та червоні (тест за 72 години + по прильоту) 
- сірі (заборона в’їзду) 
У квітні:
– зелені без додаткових вимог і тестів 
- помаранчеві з тестом за 72 години 
- червоні – тест за 72 години + тест по прильоту 
Україна на сьогоднішній день у червонії зоні по поділу Кіпру.
Перегляд рівню безпеки по кольорам країн будуть переглядати щотижня!
 
Греція
Анонсоване відкриття з травня 2021 р. Вакцинація або тест перед вильотом – на вибір. Офіційна інформація очікується найближчим часом.
 
Грузія
Відновлення авіасполучення з 1 березня. Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту. Відкриття готелей з 25.02.2021. Ресторани в закритих приміщеннях почнуть свою роботу з першої неділі березня, але все ще будуть витримані тимчасові рамки по графіку работи. 
 
Азербайджан
В'їзд дозволений лише з метою лікування на курорт Нафталан. Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 48 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). Також тест ПЛР потрібен перед вильотом на зворотньому маршруті за 48 години. Тестування можливо зробити в клініці Нафталану, вартість приблизно 70 $.
 
Болгарія
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). 
 
Чорногорія
В'їзд без тестів.
 
Хорватія
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 48 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). По прибуттю в Хорватію, потрідно здати повторний тест за свій кошт, та пройти самоізоляцію на протязі 7 днів на території країни. Рішення є чинним до 28 лютого 2021 року.
 
Домінікана
Для в'їзду на территорію країни, не потрібен тест - якщо Ваша подорож планується прямим чартерним рейсом, та, якщо переліт буде з пересадкою через Європейські міста  – бути готовим, 
що у будь який час можуть бути введені додаткові тести, можуть заборонити в’їзд/транзит чи ще щось. Діє комендантська година – ввечері та у вихідні вихід за межі готелів заборонено (крім організованих екскурсій).
 
Танзанія - острів Занзібар 
Для в'їзду на территорію країни, не потрібен тест - якщо Ваша подорож планується прямим чартерним рейсом. Віза по прильоту, так само без змін.
 
Мальдіви
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 96 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). Якщо авиапереліт виповнюється транзитом через ОАЕ – тест ПЛР дійсний за 72 години, на звороті також. При проживанні на острові-готелі та прямому перельоті тест назад не потрібен. При проживанні у гест-хаузі або на острові з місцевими жителями – потрібен також тест ПЛР на звороті за власний кошт  від 80 $.
 
Мексика
Прямих рейсів немає, летимо переважно через Стамбул (тест для транзиту не потрібен, але якщо виходимо у місто – тест за 72 години). Польотна програма не дуже зручна, але шикарна природа, лагідне море, цікаві екскурсії – того вартує. 
 
Шрі-Ланка
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 96 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). А також, по прибуттю на Шрі Ланку на 5-й та 12-й день відпочинку. Першу добу потібно очікувати результату тесту у номері готелю/на території готелю.   
 
ОАЕ
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом).
По прильоту в аеропорту - ще один тест (безкоштовно). Першу добу потібно очікувати результату тесту у номері готелю/на території готелю. (крім Абу Дабі - по прибуттю 10 денний карантин) 
 
Йорданія
Для в'їзду на территорію країни, необхідно мати тест ПЛР дійсний за 72 години до вильоту (оригінал англійською мовою з мокрою печаткою та QR кодом). По прильоту в аеропорту в Аман ще один тест вартість 60 $. 
 
Чи потрібно здавати тест при поверненні в Україну?
- Інформація від МОЗ України щодо переліку держав зі значним поширенням COVID-19 
по кожній країні змінюється щоп’ятниці, за списком зелених або червоних.
 
Список країн та умов по в'їзду постійно оновлюється, тому слідкуйте за оновленням.