var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

Ізраїль cкасував обмеження на в'їзд громадян України

06.07.2022
Ізраїль cкасував обмеження на в'їзд громадян України

Верховний суд Ізраїлю зобов'язав уряд скасувати наказ міністра внутрішніх справ Аєлет Шакед на будь-які додаткові обмеження на в'їзд українців до країни.

Таким чином, українцям знову не потрібна віза для перетину їзраїльського кордону. Громадяни України зможуть в'їжджати до Ізраїлю на строк до 3 місяців без візи, а з 1 липня набрав чинності дозвіл на працевлаштування для всіх наших співгромадян, які прибули до Ізраїлю до війни.

Нагадаємо, що в Ізраїлі скасована здача тесту на Covid-19 перед вильотом. Потрібно тільки заповнити форму міністерства перед в’їздом до країни.