var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

”Укрзалізниця” запускає поїзд Київ - Кишинів

30.10.2022
”Укрзалізниця” запускає поїзд Київ - Кишинів
"Укрзалізниця" з 5 листопада запускає поїзд №351/352 Київ – Кишинів.
 
На маршруті курсуватиме "Потяг до перемоги", розмальований у тематиці окупованих територій України та людей, які чинять опір російським військам.
 
У державній компанії "Укрзалізниця" повідомили: Потяг вирушатиме з Києва о 17:02 і прибуватиме до столиці Молдови о 10:38 наступного дня. У зворотному напрямку поїзд вирушає о 17:45 та прибуває до Києва об 11:48.
 
Потяг також матиме зручну стиковку по станції Унгени з можливістю пересісти на поїзд до станції Ясси (Румунія). З Києва поїзд прибуватиме до Унгенів о 7:53, а назад проходитиме їм о 20:51.
 
В "Укрзалізниці" також нагадали: « Потяг до перемоги » протягом двох місяців подорожував усіма регіонами України від Ужгорода до Харкова та від Києва до Одеси, а також став місцем спеціального брифінгу держсекретаря США Ентоні Блінкена.