var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

Чорногорія дозволила українцям в'їзд без обмежень

06.08.2020
Чорногорія дозволила українцям в'їзд без обмежень
Чорногорія включила Україну в зелену зону і дозволила в'їзд українцям без обмежень.
 
Про це сказано в повідомленні посольства України в Чорногорії. У відомстві назвали рішення «дипломатичною перемогою».
Раніше українцям було дозволено в'їзд у Чорногорію без додаткових обмежень у зв’язку з епідемією COVID-19 тільки в разі організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.
При цьому туристам з України, які їхали в Чорногорію наземним транспортом, потрібно було мати негативний тест на коронавірус, який зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.
Нагадаємо, що раніше Чорногорія внесла Росію до списку країн, громадяни яких можуть в'їжджати в країну без додаткових умов, пов’язаних з коронавірусом попри те, що РФ — один з лідерів за кількістю хворих.
Дане рішення розкритикував посол України в Чорногорії Михайло Шматов, заявивши, що обурений. Станом на четвер, 6 серпня, в Чорногорії підтвердили понад 3 тисяч випадків коронавірусу.
Чорногорія стала першою країною в Європі, яка повідомила про перемогу над коронавірусом. Заява була зроблена 2 червня. Перед цим в країні не фіксували нових випадків зараження протягом трьох тижнів.
Однак, 22 липня Чорногорія знову оголосила епідемію коронавірусу в країні і вводить обмеження.