var _tmr=_tmr||[];_tmr.push({id:"2382423",type:"pageView",start:(new Date()).getTime()});(function(d,w,id){if(d.getElementById(id))return;var ts=d.createElement("script");ts.async=true;ts.id=id;ts.src=(d.location.protocol=="https:"?"https:":"http:")+"//top-fwz1.mail.ru/js/code.js";var f=function(){var s=d.getElementsByTagName("script")[0];s.parentNode.insertBefore(ts,s);};if(w.opera=="[object Opera]"){d.addEventListener("DOMContentLoaded",f,false);}else{f();}})(document,window,"topmailru-code");

Україна та Індонезія домовилися про безвізовий режим

30.06.2022
Україна та Індонезія домовилися про безвізовий режим
Очільники МЗС обох держав підписали відповідну угоду.
 
Україна та Індонезія домовилися про безвізовий режим - скасування візових вимог для короткострокового перебування. Відповідну угоду підписали міністри закордонних справ обох держав.
 
В міністерстві пояснили, що угода дозволить безвізові подорожі:
терміном до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію;
терміном до 30 днів упродовж 60 днів для громадян Індонезії, які прибувають до України.
"Громадяни України користуються можливістю безвізового в’їзду до Індонезії з 2016 року згідно з відповідним одностороннім рішенням індонезійської сторони. Згідно з новою угодою, Україна та Республіка Індонезія встановлять взаємний режим безвізових поїздок усіх категорій громадян на постійній основі", - зазначили в МЗСУ.
 
Після того, як Україна та Індонезія завершать внутрішньодержавні процедури, угода про безвіз почне діяти.
 
Нагадаємо, у березні парламент Канади проголосував за безвіз з Україною. Того ж місяця скасували візи для українців Об'єднані Арабські Емірати.